Kadınlar kendisine çok dikkat ederler ve bir çoğu bölgesel yağlardan şikayet eder. Bölgesel yağlar insan biyolojisine bağlı olarak oluşur ve genellikle en sık rastlanan yerler bel kalçaya da karın bölgesidir. Rahatsız edici görüntüsünün yanında bölgesel yağlar birçok hastalığın belirtisi de olabilir.

Aslında her şeyden önce ilk olarak yapmak gereken alınan gıdalara dikkat etmek ve bol bol spor yapmaktır. Spordan kasıt sadece lüks salonlar da yapılan değildir. Tempolu bir yürüyüş merdivenleri inip çıkma da bir tür spordur. Ama şayet tüm çabalarınıza rağmen bu yağlardan kurtulamıyorsanız o zaman liposuction tam da size göre.

liposuction mucizesi

liposuction mucizesi

Sorunlu bölgeye lazer ışığı göndererek yağları parçalama işi olarak tanımlanan bu estetik operasyon üstelik çokta kolay. Operasyon sonrasın da direk işlerinize devam edebiliyorsunuz. Birçok ünlü tarafından da tercih edilen liposuction uygulama bittikten sonra sonuçlar birkaç haftaya kadar kendini göstermeye başlar.

İstenilen her bölgeye uygulanabilme şansı da vardır ayrıca. Üstelik bu yöntemden sadece kadınlar değil erkekler de faydalanabilmekte.