Sezon trendlerini örgü ile yakalayın!

Bahara yaklaştığımız şu günlerde bahar hazırlığınızı örgü ile yapın!

Ünlü markalarda ve dünyada trend olanları derledik ve örgü ile birleştirdik!

Hadi bahara örerek hazırlanın!

1) Natürel Dokular

2018 yılında sıkça görmüş olduğumuz dokular 2019 yılında da bizleri yalnız bırakmıyor. Jüt ve kağıt iplerden yapılmış çantalar, şapkalar, cüzdanlar yanımızdan ayrılmayacak gibi. Tüm kıyafetlerinizle çok kolay bir şekilde kombinlenecek bu aksesuarlardan bir tane edinin deriz!

2019-orgu-trend-1
2019-orgu-trend-1

2) Büyük Boy Çantalar

Bu trend 2019’da her şeyini yanında taşımayı seven ve isteyenler için geliyor. Yapacağınız XXL çantalar ile ister işe giderken bilgisayarınızı taşıyın, ister spora giderken eşyalarınızı ister de okula giderken kitaplarınızı… Yani dememiz o ki bu çantalara sahip olan kişi ne taksam diye düşüneceği zamandan tasarruf edecek.

3) Bel Çantaları

Bel çantaları bu sezonda bizleri bırakmıyor. Günlük hayatta kolaylık sağlayacak bu çantalardan herkeste bir tane bulunmalı. Peki Örgümodelleri.com’da mevcut olan tarifler ile bir günde bu çantalara sahip olabileceğinizi biliyor musunuz?

2019-orgu-trend-2
2019-orgu-trend-2

4) Saç Bantları

Bu sezon taçlarla başlayan furyaya siz de kolaylıkla katılabilirsiniz. Örgünüzden artakalan iplerle bile kendinize çeşit çeşit saç bantları yapabilir, her gün farklı kıyafetlerinizle kombinleyebilirsiniz!

2019-orgu-trend-3
2019-orgu-trend-3

5) Büyük Boy Şapkalar

Geçtiğimiz sezon Jacquemes ile tanıştığımız XXL şapkaları siz de örerek elde edebilirsiniz.

Hem güneşten korunacağınız hem de plajın en şık kadını olacağınız bu şapkaları hadi hemen örmeye başlayın!

2019-orgu-trend-4
2019-orgu-trend-4

6) Uzun Hırkalar

2019 ilkbahar/yaz sezonunda şortların ve pantolonların üstünde sıkça uzun hırkalar göreceğiz. Bizim önerimiz ise Örgümodelleri.com’da bulunan motifli uzun hırkalar!

2019-orgu-trend-5
2019-orgu-trend-5

7) Kroşe

Defilelerde iddialı bir şekilde kendini gösteren kroşeyle tanışalım. Bu sene tüm dergilerde sıkça el işini göreceğiz. Geleneksele olan özlem ve önemle birlikte markalar tekrardan bu sezon el işine yatırım yapacak.  Oscar De Le Renta, Michael Kors gibi dev markaların defilelerinde boy göstermeye layık kroşeleri bu sezon kullanmak için dolabınıza ekleyebilirsiniz. Üstelik siz ördüğünüz zaman hem kendi zevkinize uygun olacak, hem de çok daha uygun fiyata trendi takip etmiş olacaksınız.

2019-orgu-trend-6
2019-orgu-trend-6

8) Bel Kemerleri

Aksesuarların küçük dokunuşu ile kombinlerimizin tüm havasının değiştiği konusunda bizce hemfikiriz! Marc Jacobs kemerleri kıyafetlerin üstüne takarken, Maryam Nasir Zadeh direkt ten üzerinde kullanmayı tercih ediyor.

2019-orgu-trend-7
2019-orgu-trend-7

9) Karpuz Kollar

80’lere geri dönüyoruz. Bu gösterişli kollarla en basit kıyafetlerinizin bile havasını birden değiştirebilirsiniz. İster var olan bluzunuzun kollarını söküp yeni bir kol yapın,ister yeni bir örgüye başlayacaksınız bu kolları değerlendirin deriz!

2019-orgu-trend-8
2019-orgu-trend-8

10) Logolar

Bu sene çoğu markanın ürününde kendi logolarını göreceğiz. Siz de yaptığınız örgülere ister marka adı koymak, ister isminizi işleyip ürününüzü kişiselleştirmek isterseniz bu trend tam size göre.

2019-orgu-trend-9
2019-orgu-trend-9

Keyifli örgüler!