Kışa hazırlıklar devam ediyor. Sevgili anneler ve anne adayları için bebek örgü modellerinden bir yazı derledik. Bebeklerimiz en değerlimiz… Onlara doğal yün ve doğal pamuk ipliklerle sağlıklı kıyafetler, aksesuarlar, oyuncaklar örebiliriz. Hem organik hem de orijinal bu örgü tarifleriyle bebeğiniz kışa hazır!

1. Burgulu Bebek Tulumu Tarifi

Yakışıklı erkek bebeklere çok güzel bir tulum getirdik. Örgü tulumlarla bebekleriniz hiç üşümeyeceğini garanti ediyoruz. Aynı zamanda çok da havalı değil mi?

2. Kurbağa Bere Tarifi

Yeni doğan bebeğinizi kışın soğuğundan korumak için ideal bir örgü bere modeli getirdik. İsterseniz bu bereyi fotoğraf çekimlerinde kullanıp tatlı, şirin hatıralar oluşturabilirsiniz.

3. Yumuş Bebek Hırkası Tarifi

Bebekler gibi, yumuş yumuş, tatlış mı tatlış bir örgü tarifimiz var 🙂 Yapımı oldukça basit olan hırkamızın sayılarını arttırarak ya da azaltarak istediğiniz yaş grubuna uyarlayabilirsiniz.

4. Popcorn Motifli Bebek Battaniyesi Tarifi

Popcorn motifi bu kış çok moda, tüm örgü modellerinde görmeye hazır olun! Biz de modayı bebeğiniz için getirdik. Bu renkli battaniye ile bebeğiniz çok havalı!

5. Şirin Kız Bebek Tarifi

Kış demek, biraz ev, biraz uyku, biraz da oyun demek. Bebeğinize arkadaş getirdik. Bu şirin kız bebek ile hem oyun oynarkan hem uyurken arkadaşsız kalmayacak.

6. Düz Örgüden Bebek Patiği Tarifi

Pratik örgü modellerini kim sevmez? Bu yüzden hem zamandan tasarruf edebileceğiniz hem de oldukça tatlı bir örgü modeli olan tavşan patik modelini sizinle paylaşmak istedik. Renk renk, birçok çeşit yapabileceğiniz bu basit örgü patiği,hem kendi bebeğinize giydirebilir hem de sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.

7. Kedicik Diş Kaşıyıcı Tarifi

Bebeklerin diş çıkarma süreçleri hem bebekler hem anneler için çok zor bir dönem, biliyoruz. Sizi biraz neşelendirmek istiyor, size bir arkadaş teklif ediyoruz. Kedicik diş kaşıyıcı size her zaman gülümseyecek, söz veriyoruz.

8. Kuzulu Bebek Battaniyesi Tarifi

Yumuş kuzuları kim sevmez? Eğlenceli bebek battaniyeleri ile bebeğinizi kışın sıcacık tutabilirsiniz.

9. Degrade Bebek Hırkası Tarifi

Örgü hırkalar kışın en büyük kurtarıcımız. Bebeklerinize öreceğiniz hırkalarda farklı renklerde çalışıp hem kız hem erkek çocuklarınızda yıllar boyu kullanabilirsiniz.

10. Pisi Pisi Bere Tarifi

Bu şirin bereden sizin de istediğinizi biliyoruz. Önce çocuğunuza sonra kendinize örmeye ne dersiniz? Süper basit bir örgü modeli olan bu berede hayalgücünüzü kullanıp başka işlemelerle başka berelerde yaratabilirsiniz.