Ana Sayfa Örgümodelleri.com Magazin Dedikodu Zamanı! Hangi Ünlüler Örgü Örüyor, Hangi Filmler Örgüyü Seviyor?

Dedikodu Zamanı! Hangi Ünlüler Örgü Örüyor, Hangi Filmler Örgüyü Seviyor?

0
1592
dedikodu-zamani-hangi-unluler-orgu-oruyor-hangi-filmler-orguyu-seviyor-2
dedikodu-zamani-hangi-unluler-orgu-oruyor-hangi-filmler-orguyu-seviyor-2

Örgüyü seviyoruz. Örgü örmeyi, örgü hakkında konuşmayı ve birbirimize yeni tarifler vermeyi, bizim gibi örgü ören insanlar görmeyi seviyoruz. Biz de size filmlerde, dizilerde gördüğümüz örgü sahnelerini ve örgü ören ünlüleri derledik. Baştan söyleyelim; hemen örgü örmek isteyeceksiniz, bizce ipinizi, şişinizi hazırlayın, kahve ve çayınızı demleyin: Dedikodu başlıyor!

1) Brigitte Bardot

Biraz eskilerden başlayalım ve kimler örgü örüyor bakalım! Brigitte Bardot’a örgü örmek çok yakışmamış mı? Bir yolculukta örgü örmek gibisi var mı, zaman nasıl geçiyor asla anlamıyorsunuz.

2) Katherine Zeta-Jones

Örgü örmek ruha iyi gelir ve depresyonu azaltır söyleminin vücut bulmuş hali gibi değil mi, Katherine Zeta-Jones? Garanti ediyoruz, sizin de örgü örerken bu gülümseme yüzünüzden düşmeyecek.

3) Christopher Walken

Çok fazla bir film/dizi projesi gibi gözükse de örgü örmenin erkeklere de ne kadar yakıştığının bir kanıtı gibi Christopher Walken.

 

4) Marilyn Monroe

Herkesin sevgilisi Marilyn Monroe’nun asıl sevgisi örgü olabilir mi? Olmasa bile biz onla örgüyü aynı karede görmeyi çok sevdik!

5) Audrey Hepburn

Audrey Hepburn’ün, hem filmlerinde hem de kişisel hayatında örgüyü seven ve sürekli örgü ören bir kişi olduğunu biliyor muydunuz? Biz örgüyü ona inanılmaz yakıştırdık, siz ne dersiniz?

6) Benedict Cumberbatch

Ooo Benedict Cumberbatch (bir diğer adıyla meşhur Sherlock Holmes) zor bir örgü modeliyle kışa hazırlanıyor gibi. Biraz film/dizi sahnesi gibi gözükse de tutuşunun düzgün olmasından örgüyü sevmiş olduğunu çıkarabilir miyiz?

 

7) Amanda Seyfried

Amanda Seyfried, bir parkta müzik dinlerken örgü örüyor. Sanırım o da bizden, tam bir örgü sever! Çantasından mutlaka örgüsünü taşıyanlardan…

8) Cara Delevingne

Ünlü model Cara Delevingne, örgü örmenin babaanne işi olmadığının canlı bir kanıtı gibi karşımızda duruyor. Seni seviyoruz Cara!

9) Julia Louis-Dreyfus

Kocaman şişler, ipler ve tığların mevsimi olan kışa biz bu sahneyi çok yakıştırdık. Yakın gözlükleri takılmış, örgümüz elimizde, hemen bir diziye başlayalım ama içinde Julia Louis-Dreyfus da olsun, olmaz mı?

10) Russel Crowe

Russel Crowe, sanırım o artık bizden biri. O bizi seviyor, biz de onu bu kareden sonra daha da çok seviyoruz.

11) Sarah Jessica Parker

Sarah Jessica Parker’ın düzenli örgü örenlerden olduğunu biliyor muydunuz? Set aralarını örgü örerek değerlendiren Parker, set arkadaşlarına da bu örgü sevgisini aşılamış diyorlar.

12) Kristin Davis

Sarah Jessica Parker’la uzun yıllar çalışan Kristin Davis, onun gibi örgüyü sevenlerden, işe örgüsünü getirenlerden biri gibi gözüküyor. Set aralarını o da örgüyle daha çok seviyor olmalı.

13) Cem Yılmaz

Bizden biriyle yazımızı bitirelim dedik. Birçok Türk oyuncu, yazar ve komedyenin örgü ördüğünü biliyor olsak da elimizde çok azının fotoğrafı var. Cem Yılmaz da bunlardan biri.

Evet örgüyü sevmek için birçok nedenimiz var, ama örgüyü bizim gibi sevenleri gördükçe daha da çok sevdiğimiz doğru!

Yaşasın örgü ve sınırsız örgü modelleri!

Günün son sözü Harry Potter’daki hocamız Dumbledore’dan geliyor:

YORUM YOK